Biznis Analytik - ASTON ITM Cover

Pracovná pozícia

Biznis Analytik

ID ponuky: 70539

Referenčný kód: e7588c30

Dohodou

Plat

Od 1 500 do 2 500 EUR mesačne

Náplň práce

Keďže sa nám rozbiehajú nové projekty, posilňujeme jeden z našich tímov o skúsenejšieho biznis analytika. Tvojou hlavnou náplňou bude: - Analýza biznis požiadaviek klienta. - Návrh, spísanie a udržiavanie funkčnej špecifikácie realizovaného riešenia (Confluence). - Pravidelná komunikácia s biznis vlastníkom, špecialistami na strane klienta a domácim realizačným tímom. - Spoluzodpovednosť za úspešné dodanie jednotlivých iterácií riešenia. - Príprava odhadov a cenových ponúk v spolupráci s obchodníkom a realizačným tímom. - Dlhodobý rozvoj projektu (práca na ďalších fázach a zmenových požiadavkách). - Spoluzodpovednosť za naplnenie dohodnutej roadmapy riešenia. - Udržiavanie kvality a aktuálnosti backlogu dodávaného riešenia (JIRA). - Biznisová a technická dokumentácia riešenia (v spolupráci s vývojármi a architektom) - Overenie riešenia voči požiadavkam zákazníka

Požiadavky na uchádzača

- Slobodná firma, ktorá funguje ako komunita - Podpora interných StartUp-ov a inovátorov - Hackatony a prototypovanie inhouse - Pravidelné firemné raňajky kde si otvorene zdielame všetky informácie - Pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar - Angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť

Fotky pracoviska