Java Developer - ASTON ITM Cover

Pracovná pozícia

Java Developer

ID ponuky: 56830

Referenčný kód: 9072397e

Dohodou

Plat

Od 1 500 do 2 500 EUR mesačne

Náplň práce

V Aston ITM už vyvíjame webové aplikácie nejeden piatok a netajíme sa tým, že robíme softvér, ktorý prináša našim zákazníkom merateľný úspech - posun vpred. Navrhujeme jednoduché riešenia a zároveň sa nebojíme povedať zákazníkovi nie, keď nám niečo nedáva zmysel. Vieme, že bez našich kolegov, ktorí pristupujú inovatívne k riešeniam, by sa to samozrejme nedalo. Záleží nám na udržaní otvorenej komunikácie a výnimočnej kultúry, ktorá nám dáva zmysel chodiť každý deň do práce :). Veríme, že keď dostaneme dôveru a slobodu, tak zodpovedný prístup prichádza od nás prirodzene. Ak Ti dáva zmysel to čo práve čítaš, tak určite pokračuj :) Hľadáme šikovného a skúseného programátora, ktorý je dobrý v Jave a dokáže pridať ruku k dielu aj na komplexnejších projektoch. Ak si povieme áno, staneš sa súčasťou nášho zabehnutého tímu, ktorý vyvíja webové aplikácie pre klientov z oblasti poisťovníctva a bankovníctva. Tvojou náplňou bude: -Rozvoj a optimalizácia existujúcich webových aplikácií -Návrh a vývoj nových webových aplikácií (potenciálne aj pre iné segmenty trhu) -Vyhľadávanie a implementácia nových technologických riešení a postupov -Vykonávanie code review -Proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení -Navrhovanie interných vylepšení, ktoré pomôžu tímu dodávať kvalitné riešenia.

Požiadavky na uchádzača

<ul><li>Voňavá kávička z pákového kávovaru </li><li> Pípa s remeselnými pivkami </li><li>Pravidelné firemné raňajky </li><li>Podpora interných startupov a inovácií</li><li>Interné komunity</li><li>Športové a teambuildingové aktivity.<br></li></ul>

Fotky pracoviska