Javascript/Typescript BE Developer - ASTON ITM Cover

Pracovná pozícia

Javascript/Typescript BE Developer

ID ponuky: 86005

Referenčný kód: 06a7a43b

Dohodou

Plat

Od 2 800 EUR mesačne

od 2800€ brutto + odmeny, ktoré si delíme spoločne na konci roka. Základ mzdy je kalkulovaný na TPP, samozrejme vieme sa podľa tvojich skúseností a skillov dohodnúť.

Náplň práce

Keďže sa nám rozbiehajú nové projekty, posilňujeme jeden z našich tímov o skúsenejšieho Javascript Developera, ideálne s kombináciou: pokročilý Node.js. + HTML, CSS. Tvojou úlohou v tíme tak nebude len strihať a oživovať weby, ale aj programovať biznis logiku v JavaScripte. Momentálne kódime frontend vo frameworku Vue.js a backend v Node.js.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2

- slobodná firma, ktorá funguje ako komunita - pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie - pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar - podpora interných StartUp-ov a inovátorov - hackatony a prototypovanie inhouse - angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť - interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít - teambuildingy - možnosť pracovať z domu aj z kancelárie

Fotky pracoviska