Programátor/ka Microsoft SharePoint a .NET - AUTOCONT s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Programátor/ka Microsoft SharePoint a .NET

ID ponuky: 49266

Referenčný kód: 3af1a4ae

Dohodou

Plat

Od 2 000 do 2 500 EUR mesačne

+ VAR zložka

Náplň práce

- analýza, design, implementácia a nasadenie riešení na platforme Sharepoint a .NET

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3
  • - Sharepoint - pokročilý - .NET - pokročilý - práca v tíme analytické myslenie, tvorivosť zodpovednosť za výsledok samostatnosť spoľahlivosť cieľavedomosť flexbilita lojalita

-individuálny rozvojový plán - školenie mäkkých aj odborných znalostí - odborné certifikácie, - Perspektívnu a zaujímavú prácu , - Možnosť odborného i profesijného rastu , - Motivujúce finančné ohodnotenie , - Príspevok na stravovanie - Zľavy na IT produkty - Príspevky na DDS - Firemné športové a spoločenské podujatia - Firemná tarifa aj pre súkromný telefón - 2 dni Vianočné firemné voľno - Benefitný systém Multisport - Benefitný systém CorpLife

Fotky pracoviska