ACCOUNT MANAGER - KORPORÁTNÍ POJIŠTĚNÍ (60 - 120 000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ACCOUNT MANAGER - KORPORÁTNÍ POJIŠTĚNÍ (60 - 120 000 Kč)

ID ponuky: 62736

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti z brokingu nebo pojišťovnictví? Komunikujete denně s klienty? Chcete za svou práci nadstandardní mzdu? Pošlete nám svůj životopis a sami řekněte, kolik si chcete vydělat. Pro našeho klienta hledáme nové kolegy na pozici: ACCOUNT MANAGER - KORPORÁTNÍ POJIŠTĚNÍ (50 - 120 000 Kč)

Náplň práce

* péče o stávající klientelu 80% * akvizice nových klientů 20% * zpracování analýz a kontraktů pro klienty * konzultace s klienty * spolupráce s likvidátory pojistných událostí * správa klientských dat v interní databázi

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • * min SŠ vzdělání s maturitou * praxe z oblasti brokingu/pojišťovnictví z pozice makléře nebo pojišťovacího agenta * komunikativní angličtina výhodou * velmi dobré komunikační dovednosti * zkouška z odborné způsobilosti * důslednost, spolehlivost, týmovost

* možnost být u zrodu nových projektů u TOP hráče na trhu * velice zajímavý systém odměn * možnost kariérního růstu * příspěvek na stravování * flexibilní začátek pracovní doby * služební notebook + telefon * možnost nástupu dle dohody * 50 000 Kč mzda pro juniorního brokera * 80-120 000 Kč mzda pro seniorního brokera s vlastní klientelou * místo pracoviště: Praha