ADMINISTRATIVNÍ PODPORA -VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STAVEBNICTVÍ (32 - 40.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA -VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STAVEBNICTVÍ (32 - 40.000 Kč)

ID ponuky: 71504

Dohodou

Plat

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Chcete komunikovat s dodavateli i zákazníky? Pokud Vás tato pozice zaujala, tak mi zašlete váš aktuální životopis a zkuste své štěstí! Začněte pracovat jako ADMINISTRATIVNÍ PODPORA -VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STAVEBNICTVÍ (32 - 40.000 Kč)

Náplň práce

* Příprava nabídek zákazníkům * Komunikace s dodavateli * Cenové kalkulace * Zpracování požadovaných dokumentů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Min. SŠ v oboru stavebnictví * Zkušenosti na obdobné pozici, ve stavebnictví - výhodou * Dobré komunikační dovednosti * Dobrou orientaci v MS Office, * Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

* Příspěvky na stravování * Finanční bonusy / prémie * Firemní sportovní a společenské aktivity * Možnost seberealizace a profesního růstu * Pozice vhodná pro muže i ženy * Místo výkonu práce: Brno