ADOBE PHOTOSHOP SPECIALIST (30. - 35.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ADOBE PHOTOSHOP SPECIALIST (30. - 35.000 Kč)

ID ponuky: 73568

Dohodou

Plat

Baví tě móda a nové trendy? Vidíš se v oblasti e-commerce? Nemáš problém komunikace v anglickém jazyce?

Náplň práce

*Správa, administrace a péče o zboží a kategorie CZ a SK e-shopu. *Copywriting - tvorba, úprava a překlady textů a doplňování popisných SEO textů u zboží a kategorií. *Příprava grafických podkladů (zejména pro online kampaně a obsah webových stránek). *Správa obsahu stránek e-shopu, jeho kontrola a aktualizace. *Analýza výkonnosti e-shopu a jeho optimalizace. *Administrativa (komunikace se zákaznickým centrem a sklady, správa faktur). *Organizace, plánování, příprava a vyhodnocování newsletterů. *Úzká spolupráce se zbytkem online teamu a ostatními odděleními.

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • *Umíš pracovat v grafickém programu (Adobe Photoshop). *Český nebo slovenský jazyk máš v malíčku. *Komunikace v angličtině je pro tebe samozřejmostí. *Jsi kreativní, zodpovědný a pozitivní. *Jsi týmový hráč, ale umíš pracovat i samostatně. *Rád se učíš nové věci, hledáš nové příležitosti a máš tah na branku.

*Pozice vhodná pro ženy i muže. *13. plat. *5 týdnů dovolené. *2x ročně obuv dle vlastního výběru zdarma. *Dárkové karty. *Stravenky. *Zaměstnanecké slevy. *Vstupní a návazná školení. *Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další). *Možnost se v práci realizovat a kariérně růst. *Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou. *Místo pracoviště: Brno