ART DIRECTOR (50. - 60.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ART DIRECTOR (50. - 60.000 Kč)

ID ponuky: 90322

Dohodou

Plat

Máte praxi s aplikacemi Adobe? Máte vlastní portfolio prací? Máte zkušenosti s mentoringem kolegu? ART DIRECTOR (50. - 60.000 Kč)

Náplň práce

*Zodpovědnost za vizuální strategii značek. *Profesní řízení 3 grafiků a v případě potřebu externistů. *Svěříme Vám vizuální podobu krátkodobých i dlouhodobých kampaní, *Dostanete prostor na vymýšlení konceptu obsahu až po samotnou realizaci. *Účastníte se briefů, společného vymýšlení, plánování až po samotnou produkci. *Budete důležitý parťák pro ostatní kolegy. *Nebude vás obtěžovat pomoci kolegům v týmu radou nebo nabouchat sadu bannerů.

Požiadavky na uchádzača

  • *Máš za sebou alespoň 4 roky praxe v marketingu, ideálně v reklamní agentuře, *Skvěle si rozumíte s Adobe CC, zejména Photoshop, Illustrator a InDesign ovládáte na jedničku. *Dokážete inspirovat a vést kolegy, ale i pracovat samostatně, učit se novým věcem a rozvíjet se. *Odpovídající portfolio prací. *Znalost principů designu je samozřejmostí spolu s citem pro typografii. *Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za odevzdanou práci a plnění deadlinů je součástí tvojí DNA. *Zkušenost s web designem a online prostředím.

*Zajímavou práci v kreativním a dynamickém prostředí. *Výborné finanční ohodnocení formou fixu, osobního ohodnocení a bonusů za jednotlivé projekty * Pružnou pracovní dobu. * Služební telefon. * Možnost práce na HPP nebo OSVČ * Nástup dle dohody, možný IHNED * Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na Multisport kartu * Kancelářské zázemí: Brno