ASP.NET DEVELOPER (až 75 000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ASP.NET DEVELOPER (až 75 000 Kč)

ID ponuky: 71029

Dohodou

Plat

Hledáme vývojáře, který se zapojí do vývoje našeho MES informačního systému. Rozšiřujeme funkcionality systému a expandujeme na mezinárodní trhy, a proto potřebujeme nové posily. Pomůžeš nám udržet vysokou kvalitu našeho systému, aby stále byl tím nejprodávanějším v ČR. Pokud jste to Vy, tak se budu těšit na Váš životopis!

Náplň práce

* Budeš se podílet na vývoji informačního systému pro sběr dat a řízení výrobních procesů, který se používá ve velkých výrobních firmách především v oblastech automotive, plastikářství, gumárenství aj. * Jde o aplikaci, která se skládá ze serverové části a výrobních klientů rozmístěných ve výrobě. * Jádro je napsáno v jazyce C#, na frontendu používáme Angular, ASP .NET a WPF.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * Dobrou znalost C# a zkušenosti s programováním v ASP .NET s SQL * Znalost nástrojů pro podporu vývoje (GitLab, GitHub, TFS) a verzovacích systémů (TFS, Git) * Mít proaktivní přístup, být pečlivý, spolehlivý, samostatný a mít chuť se neustále rozvíjet. * Znalost technické angličtiny pro čtení manuálů apod. * Pokud navíc máš VŠ vzdělání s IT zaměřením nebo předchozí praxi na obdobné pozici či zkušenost s vývojem IS, dostaneš body navíc.

* 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Odborná školení, jazykové kurzy * Prostor pro inovace, aktivitu, kreativitu * Multisport karta * Možnost občasného home office. * Místo výkonu práce: Brno