BACK-END VÝVOJÁŘ PRO APILIKACE IoT - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

BACK-END VÝVOJÁŘ PRO APILIKACE IoT

ID ponuky: 72091

Dohodou

Plat

Jsi čerstvý absolvent vysoké školy s IT nebo elektro zaměřením nebo ostřílený vývojář? Umíš programovat v Java nebo JavaScript a chceš pracovat pro velkou mezinárodní společnost? Zajímá tě vývoj aplikací IoT? Mluvíš plynule anglicky a chceš mít možnost seberealizace a profesního růstu? Pak se chop své šance a pošli mi své CV v angličtině! Mezinárodní technologická společnost hledá posilu do vývojového týmu na pozici: BACK-END VÝVOJÁŘ PRO APILIKACE IoT

Náplň práce

* vývoj back-end funkcí pro IoT aplikace * práce v mezinárodních týmech * komunikace se zákazníky * reporting vedení

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání IT nebo elektrotechnického směru * znalost Java (Spring Boot, Hibernate) nebo JavaScript (NodeJS, Express) * znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (denní komunikace) * zájem o průmyslové IoT aplikace

* 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní dobu a možnost home office * nástupní bonus a roční bonus * systém kafeterie * příspěvek na stravování * různé slevy a nabídky * příspěvek na životní nebo penzijní připojištění * příspěvek na sportovní aktivity * Uplatnění i pro ABSOLVENTY * možnost nástupu IHNED nebo dohodou * Místo výkonu zaměstnání: Praha