BACKEND DEVELOPER (až 130 000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

BACKEND DEVELOPER (až 130 000 Kč)

ID ponuky: 71026

Hledám nadšence do nejmodernějších technologií. Odborníka, který umí vyřešit problém ještě dřív, než nastane. Který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekt dál. Jste to Vy? Tak na nic nečekejte a pošlete své CV na pozici: BACKEND DEVELOPER (až 130 000 Kč)

Náplň práce

* Vývoj nové aplikace pro finanční sektor. * Práce od návrhu architektury až po implementaci. * Být součástí týmu a člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Požiadavky na uchádzača

  • * Znalost JVM a Micronaut frameworku. * Znalost Spring frameworku je podmínkou. * Zkušenost s Kotlinem. * Práci s databázemi PostgreSQL a MongoDB. * Znalost Docker a Kubernetes. * Pro analytiku se používá Grafana, Loki.

* Práce na HPP nebo IČ. * Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení. * Roční bonus za skvělé odvedenou práci. * Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova. * Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook. * Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další). * Místo výkonu práce: Praha