C# DEVELOPER (AŽ 100 000 KČ/MĚS) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

C# DEVELOPER (AŽ 100 000 KČ/MĚS)

ID ponuky: 71025

Dohodou

Plat

Hledáme developera, který se pustí do vývoje webové aplikace pro finanční společnost. Hodí se nám jak juniornější vývojáři, tak i opravdové seniory.

Náplň práce

* Čeká Vás práce nad webovou aplikaci z oblasti financi pro naše klienty a zaměstnance. * Využijete zde analytické myšlení, zdokonalíte schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmu.

Požiadavky na uchádzača

  • * Hledáme developera, který má zkušenost s vývojem webových aplikaci pomoci ASP.NET a C#. * Vyvíjíme jak BE, tak i FE. Zkušenost s databázovým vývojem v MS SQL se také hodí.

* Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení. * Roční bonus za skvělé odvedenou práci. * Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova. * Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook. * Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další). * Pozice vhodná pro muže i ženy. *Místo výkonu práce je v Brno