C++ DEVELOPER (až 100.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

C++ DEVELOPER (až 100.000 Kč)

ID ponuky: 70962

Máte několik let praxe s vývojem v C++? Zkušenost s Javou Vám také není cizí? Pracujete v agilním prostředí? Pokud odpovídáte ano a chcete pracovat v moderní výrobní společnosti, kde budete vidět výsledky své práce hned.., tak na nic nečekejte a reagujte na inzerát: C++ DEVELOPER (až 100.000 Kč)

Náplň práce

* Čeká vás vývoj softwaru pro výrobní stroje, který se z pravidla píše v C++ a Java. * Do budoucna se vývoj bude částečně překlápět do C#. * Pracovat na vývoji ve Scrumu. * Vyvíjet software testy. * V případě SW problémů u zákazníka, tak se na Vás obrátí. * Bude se hodit zkušenost s Cloudem a AI.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ/VŠ vzdělání technického nebo matematického zaměření. * Dobrou znalost C++. * Zkušenost s vývojem v Java. * Výhodou znalost C# (.NET/ASP.NET) * Budou se hodit znalosti fyziky a matematiky.

* Kromě skvělého prostředí nabízíme velké množství benefitů: * 13. plat. * Roční bonusy. * Smlouvu na dobu neurčitou. * 25 dnů dovolené. * Flexibilní pracovní dobu. * Možnost částečné pracovat z domova. *..a mnoho dalších. * Místo výkonu: Brno - sever