CAD KONSTRUKTÉR (35-45.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

CAD KONSTRUKTÉR (35-45.000 Kč)

ID ponuky: 86139

Dohodou

Plat

Máte technické vzdělání a máte praxi na podobné pozici ve výrobní společnosti? Jste technický typ a zvládnete pracovat ve 2D/3D programech? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: CAD KONSTRUKTÉR (35-45.000 Kč)

Náplň práce

* Tvorba technické dokumentace * Vytváření a správa kusovníků * Práce s 3D programy * Spolupráce s kolegy napříč odděleními * Vytváření nových konstrukčních prvků

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání * Anglický jazyk na komunikativní úrovni (velkou výhodou) * Znalost 2D/3D programů * Zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti * Ochotu cestovat * Řp. sk. B

* 25 dní dovolené * Bonusy/prémie * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Možnost kariérního růstu * Lokalitu: Klášterec nad Ohří