CEO (100-150.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

CEO (100-150.000 Kč)

ID ponuky: 60346

Dohodou

Plat

Máte obchodní praxi? Prodej exklusivních věcí Vám není cizí? Disponujete praxí s prodejem designových produktů, nebo máte zkušenost z oblasti designu? Chcete vést společnost, která se soustředí na prodej top sortimentu v oblasti B2B a B2C? Prosím, kontaktujte mě.

Náplň práce

* celková zodpovědnost za strategii rozvoje, operativní řízení, celkové fungování, finanční řízení a samozřejmě za výsledky * Obchodní jednání na nejvyšší úrovni ať už s dodavateli, či klíčovými zákazníky * Řízení celé společnosti, která má dnes zhruba 30 lidí a to jak na přímo, tak přes manažery * Reporting akcionářům

Požiadavky na uchádzača

  • * Praxe s obchodem a řízením lidí alespoň 4 roky * Komunikativní osobnost s obchodním duchem * Velmi dobrou znalost AJ * Přirozenou autoritu a schopnost vést lidi * Tah na bránu s chutí nevzdávat se * Nadšeného, dynamického člověka

* Nadstandardní platové ohodnocení * 28 dní dovolené * Automobil k soukromému užití * Spoustu dalších benefitů * Místo výkonu práce: Praha