COUNTRY MANAGER - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

COUNTRY MANAGER

ID ponuky: 29491

Mluvíte plynule rusky a motivuje vás podíl na zisku. Láká Vás pracovat v zahraničí? Pošlete nám vaše CV ještě dnes. Společnost z oblasti zábavního průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici: COUNTRY MANAGERA

Náplň práce

* Řízení provozoven v oblasti zábavního průmyslu ve svěřeném regionu * Zodpovědnost za ekonomické výsledky a tvorbu zisku * Podílení se na tvorbě marketingových aktivit * Zodpovědnost za personální obsazení jednotlivých provozoven * Účast na strategických rozhodnutích týkajících se další expanze * Pravidelné reporty Managementu společnosti

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * Výbornou znalost Ruského jazyka, Anglický jazyk výhodou * Zkušenosti s řízením obchodní jednotky ze zábavního průmyslu * SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou * Orientaci na obchodní výsledky * Silnou osobnost, odolnou stresu * Znalost MS OFFICE

Informácie o plate

* Možnost vlastní realizace a stabilní zázemí * Zajímavé finanční bonusy závislé na ekonomických výsledcích * Služební byt a firemní auto * Volné letenky * Podporu právní a účetní kanceláře v daném regionu * Místo výkonu práce: Tbilisi