DĚLNÍK DO VÝROBY - KVARTÁLNÍ ODMĚNY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

DĚLNÍK DO VÝROBY - KVARTÁLNÍ ODMĚNY

ID ponuky: 68335

Dohodou

Plat

Hledáte nové pracovní uplatnění v Ústí nad Labem? Není pro Vás nepřetržitý provoz problém? Jste manuálně zručný a máte minimálně výuční list? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis a já Vám pomohu pozici získat! Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

* Různorodá práce přímo ve výrobě * Kontrola chodu výroby, pochůzková činnost * Balení produktů

Požiadavky na uchádzača

  • * Vyučení nejlépe v technickém oboru (ale můžete vyvážit svoji praxí ve výrobě) * Manuální zručnost, schopnost logického myšlení * Pozice je určená pro muže

* 21-23.000 Kč + odměny * Možnost kariérního růstu * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní připojištění * Dotované stravování v závodní jídelně * Možnost rekreace ve firemním areálu na horách * Zvýhodněné volání * a další zajímavé benefity