DĚLNÍK VE VÝROBĚ (25-32.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

DĚLNÍK VE VÝROBĚ (25-32.000 Kč)

ID ponuky: 106360

Dohodou

Plat

Jste manuálně zruční, práce na 2 směny je pro Vás ideální a nastoupit můžete co nejdříve? ANO? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: DĚLNÍK VE VÝROBĚ (25-32.000 Kč)

Náplň práce

* Manipulace s terminály a čtečkami * Udržování čistoty strojů * Manipulace s těžkými břemeny

Požiadavky na uchádzača

  • * Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu * Základní znalost práce na PC * Vše důležité Tě naučíme! * VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

* NÁSTUP MOŽNÝ IHNED * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování * Příspěvek na sport * Příspěvek na penzijní pojištění * Možnost firemních produktů za zvýhodněné ceny * Možnost výhodného mobilního tarifu * Práce v kmenu společnosti! * Místo výkonu práce: poblíž Lipníku nad Bečvou