DEVOPS ENGINEER (až 130.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

DEVOPS ENGINEER (až 130.000 Kč)

ID ponuky: 71027

Hledám nadšence do nejmodernějších technologií. Odborníka, který umí vyřešit problém ještě dřív, než nastane. Který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekt dál. Pro kterého DevOps není jen buzzword. Jste to Vy? Tak na nic nečekejte a pošlete své CV na pozici: DEVOPS ENGINEER (až 130.000 Kč)

Náplň práce

* Vývoj nové aplikace pro finanční sektor. * Práce od návrhu architektury až po implementaci. * Být součástí týmu a člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Požiadavky na uchádzača

  • * DevOps kulturu, kde je dobře nastavená spolupráce vývoje a operativy. * Znalost Kubernetes, Docker, Helm. * Nastavení CI/CD pipline, znalost IaC standardů. * Znalost síti a zkušenost s jejích zabezpečením.

* Práce na HPP nebo IČ. * Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení. * Roční bonus za skvělé odvedenou práci. * Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova. * Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook. * Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další). * Místo výkonu práce: Praha