ELEKTRIKÁŘ DO 2SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTRIKÁŘ DO 2SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč)

ID ponuky: 93636

Dohodou

Plat

Máte praxi s elektro údržbou ve výrobě? Vlastníte elektro vyhlášku? Nevadí vám příležitostná pohotovost v noci? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO 2 SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč)

Náplň práce

* Instalace a opravy strojního zařízení * Práce spojené s údržbou areálu a budovy * Evidence zakázek údržby a náhradních dílů * Instalace rozvodů * Likvidace elektro zařízení

Požiadavky na uchádzača

  • * Alespoň SOU vzdělání v oboru * Vyhlášku 50/78 Sb. min §5 * Zkušenosti na obdobné pozici * Ochotu pracovat 2 směny s občasnou noční směnou * Samostatnost

* 25 dní dovolené * Bonusy/prémie * Odbroné zaškolení * Závodní stravování s příspěvkem * Příspěvek na dopravu * Firemní akce * Lokalitu: region Bystřice nad Pernštejnem