ELEKTROMONTÉR NA VÝJEZDY (40-60.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROMONTÉR NA VÝJEZDY (40-60.000 Kč)

ID ponuky: 93588

Dohodou

Plat

Od 40 000 CZK mesačne

Máš elektro vzdělání? Jsi pracovitý a chceš být za svou snahu náležitě odměněn? Nevadí ti půlku měsíce cestovat? Výborně! Pošli nám svůj životopis a staň se: ELEKTROMONTÉR NA VÝJEZDY (40-60.000 Kč)

Náplň práce

* Montáž kabelových tras * Instalace hromosvodů * Zapojování technologií a rozvaděčů * Servis a kontroly * Support zákazníkům * 2x do měsíce týdenní výjezdy po ČR a SR + práce v okolí Brna

Požiadavky na uchádzača

  • * Minimálně vyučení v elektro obore * Vyhláška 50, §6 * Praxi v elektro obore * Ochota jezdit na služební cesty * Spolehlivost * Pracovitost

* Bonusy, prémie a odměny * Cestovné příplatky * Zkušený tým kolegů * Osobní přístup ke zaměstnancům * Volné víkendy * Služební mobil * Po zapracovaní služební auto i k soukromím účelům * Možnost ubytování * Lokalitu: Brno + ČR + SR