ELEKTROPROJEKTANT TRAKČNÍHO VEDENÍ (35-50.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROPROJEKTANT TRAKČNÍHO VEDENÍ (35-50.000 Kč)

ID ponuky: 73569

Dohodou

Plat

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a platnou vyhlášku min. dle §5? Láká Vás praxe projektanta trakčního vedení, nízkého i vysokého napětí a hledáte společnost, ve které se můžete realizovat? Pak neváhejte a pošlete nám své CV! Společnost zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT TRAKČNÍHO VEDENÍ (35-50.000 Kč)

Náplň práce

* tvorba všech stupňů projektové dokumentace elektrických zařízení nízkého, vysokého napětí a trakčního vedení * účast při uvádění zařízení do provozu * vedení dokumentace * podílení se na přípravě obchodních nabídek * práce v týmu i samostatně

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * min. maturitní vzdělání v elektrotechnickém oboru * vyhlášku 50/1978 Sb. min. §5 * znalost selektivity ochran, schémata vedení a ovládání, výpočtů zkratových proudů * znalost, instalace a uvádění do provozu elektrických systémů výhodou * anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni * flexibilitu, samostatnost a ochotu se učit

* 25 dnů dovolené * měsíční a roční odměny * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní a životní připojištění * propracovaný systém školení a adaptace * nástup možný IHNED nebo dohodou * místo výkonu: Praha