ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA STROJŮ (45-60.000 Kč) M/Ž - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA STROJŮ (45-60.000 Kč) M/Ž

ID ponuky: 98526

Dohodou

Plat

Máš min. SŠ Elektro/strojní a zajímá Tě i mechanika a automatizace? Chceš pracovat s úplně novými stroji, spouštět je a vylaďovat? Láká Tě flexibilní pracovní doba a nadstandartní plat? Pošli nám životopis a buď: ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA STROJŮ (45-60.000 Kč)

Náplň práce

* Práce s novými stroji * Uvedení do provozu a instalace * Diagnostika a oprava při spuštění stroje * Technická podpora zákazníkům a technikům

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * Elektro/strojní vzdělání + §6 * Znalost mechanické části strojů * Anglický jazyk - alespoň mírně pokročilou úroveň * Komunikační dovednosti

* 25 dní dovolené * 13. plat * Pružnou pracovní dobu * Služební auto i k soukromým účelům * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu * Vzdělávací kurzy a školení * Firemní akce * Možnost kariérního růstu * Lokalitu: Ivančice