ELEKTROÚDRŽBÁŘ 1 SMĚNA - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROÚDRŽBÁŘ 1 SMĚNA

ID ponuky: 90323

Dohodou

Plat

Hledáme elektromechaniky do výroby! Máte praxi a zkušenosti s opravou strojů a zařízení? jste technicky zdatní a chce práci jen na 1 směnu? Pak se neváhejte ozvat! Dejte o sobě vědět!

Náplň práce

* Práce na 1 ranní směnu * Zapojování a opravy elektro částí strojního zařízení * Revize a preventivní prohlídky * Opravy elektro rozvodů

Požiadavky na uchádzača

  • * Min SOU Elektro/ technický obor * Platná Vyhláška 50 * Zkušenost s opravou a servisem strojů * Základy práce na PC

* Pouze 1 ranní směna * Zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny/ den * 5 týdnů dovolené * Roční prémie * Čtvrtletní bonus až 3 000 Kč * Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění * Dotované stravování * Odměny za dobré nápady a zlepšováky * Příspěvek na prací a čisticí prostředky * MultiSport karty * Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké * Místo práce: Brno