ELEKTROÚDRŽBÁŘ 33.000Kč - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROÚDRŽBÁŘ 33.000Kč

ID ponuky: 65242

Dohodou

Plat

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 sb, §6? Zajímá Vás údržba strojů a zařízení? Chcete práci v moderním a čistém prostředí? Pak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

* Opravy všech strojů a zařízení (aby nebyl narušen chod výroby) * Pravidelné údržby strojů a zařízení * Údržba budovy * Opravy akutních problémů, které vznikly při výrobě

Požiadavky na uchádzača

  • * Vyhlášku č. 50/1978 sb, min. §6 * Uživatelská znalost PC a internetu * Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou

* Plat 32.000 – 34.000Kč * Nástupní bonus 10.000Kč * Čtvrtletní bonus 6.000Kč * Příspěvky na sport a volný čas až 1.200Kč * Stravenky v hodnotě 100Kč * 5 týdnů dovolené * Příspěvek za doporučení nového kolegy 15.000Kč * Finanční příspěvky na prací prostředky * Příspěvky na životní a úrazové pojištění, penzijní připojištění * Místo výkonu práce: Brno