ETICKÝ HACKER - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ETICKÝ HACKER

ID ponuky: 16790

Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel, kterého zajímá hledání nových cest a skulin kde se dá prolomit bezpečností bariéra, tak jsi právě tím, koho hledáme!

Náplň práce

* odhalování kyberkriminality * zdrojování na různých undergroundových fórech * vyhledávání potencionálních hrozeb * sledování hackerských komunit/skupin

Požiadavky na uchádzača

  • * zkušenosti s undergroundovými fóry, dark netem apod. * zájem hledat nové cesty a způsoby * analytické myšlení * zájem déle se rozvíjet a pracovat na sobě

Informácie o plate

* práci snů na jedinečném projektu * velmi zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * stravenky, flexipass * příspěvek k nemocenské, na penzijní pojištění, na MHD nebo parkovací místo