FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

ID ponuky: 101805

Dohodou

Plat

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů, volné víkendy a svátky? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní, moderní společnosti hledáme posilu na pozici: FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

Náplň práce

* odborné poradenství zákazníkům * vedení administrativy spojené s chodem lékárny * aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny * výdej léků bez předpisu

Požiadavky na uchádzača

  • * Vzdělání v oboru Farmaceutický asistent podmínkou * příjemné vystupování * vstřícnost a komunikativnost * komunikativní angličtinu

* moderní zázemí stabilní společnosti * motivující finanční ohodnocení * volné víkendy, svátky a osmihodinovou pracovní dobu * odměny * 5 týdnů dovolené * dotované stravování * profesní a osobní růst * vhodné pro absolventy Místo výkonu práce: Praha (dobrá dostupnost na MHD)