FINANČNÍ ŘEDITEL - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FINANČNÍ ŘEDITEL

ID ponuky: 64065

Dohodou

Plat

Od 150 000 CZK mesačne

Máte prokazatelné zkušenosti na pozici Finančního ředitele ve výrobní společnosti? Máte povědomí o využití automatizace, či digitalizace ve výrobě? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANČNÍ ŘEDITEL/KA

Náplň práce

* Zodpovědnost za finanční toky celého závodu, dodržování platných zákonů i procesů firmy * Vedení finančního oddělení * Neustálé rozvíjení a zlepšování procesů v oblasti controllingu a financí * Zodpovědnost za tvorbu budgetu pro celý závod, a to v souladu s centrální strategií zahraniční centrály * Tvorba pravidelných forecastů a porovnání s budgetovými předpoklady * Komunikace s bankami, auditory, daňovými odborníky a příslušnými úřady * Podílení se na rozvoji strategie se zaměřením na nejnovější technologie, digitalizaci a automatizaci

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání * Minimálně 5 let praxe v řízení finančního oddělení ve výrobní společnosti * Plynulou angličtinu (denní využití) * Zkušenosti i z dalších oblastí v závodě (výroba/logistika/nákup) výhodou * Výborné manažerské schopnosti, jak vést, rozvíjet a motivovat svůj tým * Znalosti a zkušenosti s vytvářením závodového budgetu, jeho implementace * Znalost finančního reportingu

* Budete součástí top managementu závodu s možností podílet se na směřování dalšího rozvoje závodu * Nadstandardní manažerský balíček zaměstnaneckých výhod * Služební vůz * Vedení sehraného týmu odborníků * Příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu * Pozice vhodná pro muže i ženy * Místo výkonu práce: Mladá Boleslav