FULL STACK DEVELOPER - Energetika - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FULL STACK DEVELOPER - Energetika

ID ponuky: 91330

Dohodou

Plat

Jsou Python, Linux a React Tvým denním chlebem? Láká Tě pracovat na zajímavých projektech a být součástí transformace energetiky pomocí programování nových technologií bateriových úložišť. Staňte se součástí malého kolektivu, kde vládne pohodová atmosféra a kolegové se vzájemně podporují! Full Stack Developer – Energetika (100.-150.000,-Kč)

Náplň práce

* Podílení se na vzniku nového Energy management systému * Programování v Pythonu i úprava stávajících kódů * Programování vrstev systému řídících bateriová úložiště * Spolupráce se SW architekty a odborníky na energetické technologie

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * Minimálně 2 roky zkušeností programováním v Pythonu * Zkušenost s Typescript, React, React Native * Nadstandardní znalost OS LINUX a anglického jazyka * Všestrannost v oblasti návrhu a znalost API výhodou * Zkušenosti s Cloudy výhodou

* Podílení se na transformaci energetiky pomocí vývoje nových systémů * Flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti a káva z pražíren * Rodinné pracovní prostředí i balkónek pro načerpání inspirace * Příjemný kolektiv, se kterým dobiješ energii po náročném dni * Práce na projektech, které za sebou můžete vidět fyzicky i v médiích * Lokalita: Brno * Nástup: Dle dohody