GLOBAL LOGISTICS MANAGER (125-135.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

GLOBAL LOGISTICS MANAGER (125-135.000 Kč)

ID ponuky: 63278

Dohodou

Plat

Hledáme zkušeného člověka s praxí v nadnárodní společnosti v zahraničí na vedoucí pozici v logistice a výbornou AJ. Pak reagujete zasláním životopisu v AJ! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: GLOBAL LOGISTICS MANAGER (125-135.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

* Odpovědnost za ředitele dodavatelského řetězce a za plnění objednávek/dodávek * Zajištění dodávky materiálů * Navrhování a implementace logistické strategie * Dohlížení na návrh postupů a procesů * Správa nákladů na dopravu (exportu / importu) * Report a analýza tržních výsledků * Aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování všech procesů

Požiadavky na uchádzača

  • * 5 let praxe jako manager logistiky v nadnárodní společnosti * Ochotu cestovat * Pokročilá AJ (C1) * Schopnost vést 2 závody v zahraničí * Komunikativní a vůdčí osobnost

* Služební automobil * Možnost cestovat * Zajímavé platové ohodnocení * Měsíční bonusy * 25 dní dovolené * Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů * Lokalitu: Chomutov