GLOBÁLNÍ POZICE - FINANČNÍ MANAGEMENT (mzda dohodou) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

GLOBÁLNÍ POZICE - FINANČNÍ MANAGEMENT (mzda dohodou)

ID ponuky: 73567

Máte praxi v oblasti finančního managementu či controllingu a chcete se rozvíjet na pozici globální úrovně? Láká Vás komunikace napříč zahraničními pobočkami a považujete se za Leadera a velkým L? Pak hledáme právě vás :) Můžete být odkudkoli, pro tuto pozici nepotřebujeme Vaši každodenní přítomnost ve firmě. Neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes.

Náplň práce

* globální funkce - komunikace s pobočkami napříč časovými pásmy * nastavení finančních plánů a pravidel v ostatních pobočkách (dle vzoru pobočky v ČR) * vedení podřízeného týmu 7-8 lidí * zodpovědnost za vývoj financí * analýza výsledků a klíčových ukazatelů výkonu * řízení projektů v oblasti rozvoje procesů * reporting na globální úrovni

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání ekonomického zaměření * bohaté zkušenosti v oblasti finančního účetnictví a controllingu * praxe na vedoucí pozici v oblasti financí * Anglický jazyk na zcela komunikativní úrovni - komunikace denně na business úrovni * silné komunikační schopnosti * ochota pracovat s kolegy v jiných časových pásmech

* zajímavé finanční ohodnocení * váženou pozici globálního charakteru * práci pro stabilní firmu se silným jménem na trhu * možnost práce odkudkoli v ČR - do firmy pojedete ideálně 1x za měsíc, jinak home office * možnost prémií * dovolená 5 týdnů a 3 sickdays * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování * práce vhodná pro muže i ženy * místo výkonu práce: firma sídlí na Šumpersku, ale můžete být kdekoli z ČR (dojezd do firmy cca 1x za měsíc)