HEAD OF LOGISTICS okr. Kolín, Nymburk - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HEAD OF LOGISTICS okr. Kolín, Nymburk

ID ponuky: 53625

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s nastavováním výrobní linky a logistiky přes JIS/JIT, 5S a LEAN managementem ve výrobní společnosti (nejlépe automotive)? Jste komunikativní a flexibilní člověk? Ovládáte bez problému anglický a německý jazyk a komunikujete běžně se zahraničními zákazníky? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HEAD OF LOGISTICS okr. Kolín, Nymburk (120-140.000 Kč)

Náplň práce

* vedení a motivace celého oddělení logistiky (cca 100 lidí) * celková zodpovědnost za správné fungování logistiky * plánování krátkodobých i dlouhodobých cílů oddělení * koordinace a zlepšování logistických procesů * nábor nových zaměstnanců, jejich hodnocení, zajišťování školení * spolupráce s auditory a ostatními odděleními v rámci společnosti * řešení krizových situacích * občasné cestování ČR/zahraničí * pravidelný reporting vedení společnosti

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání technického oboru výhodou * víceletá zkušenost z výrobní společnosti v oblasti automotive * anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky) * MS Excel – pokročilá znalost * pokročilá znalost IS SAP nebo jiného výrobního systému * předchozí praxi v práci v modulových centrech * řidičský průkaz sk. B

* bonusy, prémie * příspěvek na sport/kulturu a volný čas * týden dovolené navíc * flexibilní pracovní dobu * příspěvek na stravování * termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy) * místo výkonu práce: okr. Kolín, Nymburk