HEAD OF PROCUREMENT(80.-130.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HEAD OF PROCUREMENT(80.-130.000 Kč)

ID ponuky: 66731

Dohodou

Plat

Jste zkušený a aktivní milovník automotivE prostředí? Mluvíte perfektně anglicky? Dokážete plánovat a řídit důležité procesy v oblasti zásobování a nákupu? Vedení lidí vám nedělá problém a dokážete zajistit plnění cílů společnosti? Pak neváhejte a napište nám! Máme pro Vás super nabídku, která se neodmítá, obsazujeme pozici HEAD OF PROCUREMENT(80.-130.000 Kč)

Náplň práce

* Plánování, koordinace a řízení zásobování * Řízení projektů v oblasti nákupu a zásobování * Zajištění hladkého průběhu jednotlivých činností * Nastavení střednědobých plánů i plánů obchodních * Analýza a vyhodnocování fungování systému * Hledání hlavních příčin případných problémů při zadávání zakázek * Nastavení nezbytných protiopatření k aktivnímu vyřešení zásadních problémů

Požiadavky na uchádzača

  • * Vysokou školu - obor Řízení podniku výhodou * Anglický jazyk na pokročilé úrovni * Zkušenosti v oblasti plánování zásobování či nákupu * Praxi na manažerské pozici * Zkušenosti s vedením lidí * Proaktivní přístup, hledání efektivních řešení * Pracovní znalost systémů MRP a řízení zásob

* Silné zázemí světové společnosti * 5 týdnů placené dovolené * Pravidelné bonusy a prémie * Firemní auto i pro soukromé účely * Příspěvky na penzijní připojištění * Flexibilní začátek a konec pracovní doby * Vzdělávací kurzy a školení pro osobní rozvoj * Zahraniční pracovní cesty * Místo výkonu práce: Pardubice