HIL TESTER (34-38.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HIL TESTER (34-38.000 Kč)

ID ponuky: 70996

Dohodou

Plat

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zájem o svět automotive? Domluvíte se anglicky? Tak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako HIL TESTER!

Náplň práce

* Správa testu nových jednotek * Obsluha testovacího stavu * Příprava a úprava testovacích skriptů * Analýza výsledků testů * Reportování * Spolupráce s oddělením vývoje

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * SŠ/VŠ v oblasti elektrotechniky či informatiky * Anglický (příp. německý) jazyk na komunikativní úrovní (B2) * Dobrá orientace v elektro schématech * Znalost programování v jazyce C * Znalost MS Office * Řidičský průkaz skup. B

* Možnost karierního rozvoje a mzdového růstu * Práci v moderním prostředí * Možnost dalšího odborného vzdělávání * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * 25 dní dovolené * Místo výkonu práce: Praha