HR DIRECTOR - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HR DIRECTOR

ID ponuky: 30914

Jste zkušený ve vedení lidí, ovládáte pracovně právní legislativu a domluvíte se anglicky? Dokážete motivovat lidi a rádi pracujete na jejich rozvoji? Pokud jste si odpověděli ano, pošlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti IT hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: HR DIRECTOR

Náplň práce

* motivace a rozvoj zaměstnanců * příprava budgetu, HR Controlling * zodpovědnost za nábory, řešení pracovně-právních věcí * komunikace se zaměstnanci * dodržování předpisů a kontrola podřízených * reporting vedení

Požiadavky na uchádzača

  • * praxi na obdobné pozici v IT * zkušenost s vedením min. 200 lidí * výborná znalost Zákoníku práce * AJ na komunikativní úrovni * dobré organizační dovednosti a důslednost * schopnost vést a motivovat lidí

Informácie o plate

* bonusy * zajímavé platové podmínky * telefon * notebook * stravování * místo výkonu zaměstnání: Královéhradecký kraj