HR MANAGER Praha-východ (110-140.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HR MANAGER Praha-východ (110-140.000 Kč)

ID ponuky: 91908

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s kompletní personální agendou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na rozvoji strategických cílů společnosti v oblasti HR? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici? HR MANAGER Praha-východ

Náplň práce

* nastavení strategie společnosti v oblasti personalistiky * vedení menšího týmu lidí (Personalisti, Mzdová účetní) * rozvoj a motivace svého týmu * zodpovědnost za strategii náboru * nastavení interních procesů a předpisů dle platné legislativy * dohled nad dodržováním směrnic * zodpovědnost za pracovně právní agendu * komunikace se zahraniční centrálou

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * SŠ/VŠ vzdělání * zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti * anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraniční centrálou) * perfektní znalost Zákoníku práce a s tím spojené legislativy * řidičský průkaz sk. B

* roční odměny * auto i k soukromým účelům * kafeterii * flexibilní pracovní dobu * stravenky * penzijní připojištění * termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy) * místo výkonu práce: Praha-východ