INŽENÝR KVALITY v NĚMECKU (50-60.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

INŽENÝR KVALITY v NĚMECKU (50-60.000 Kč)

ID ponuky: 63599

Dohodou

Plat

Máte praxi ve výrobní kvalitě a k tomu dobře mluvíte anglicky nebo německy? Už Vás to v ČR nebaví a chcete se podívat jak to funguje jinde? Chceme Vám ukázat, jak se žije a pracuje v Německu!

Náplň práce

* dohled nad udržováním kvality dle norem ISO * pravidelné reportování zjištěných poznatků vedení společnosti v ČR * komunikace s kolegy z kvality ve výrobě

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * alespoň střední vzdělání s maturitou * schopnosti domluvit se německy s kolegy * znalost ISO norem a nástrojů kvality * ochotu pracovat v Německu

* PLNĚ hrazené ubytování ve služebním bytě v Německu * služební automobil i k soukromým účelům * NADSTANDARDNÍ MZDU a ZÁKONNÉ DIETY * pravidelné finanční odměny * týden dovolené navíc * 13. mzdu * místo výkonu práce: Německo