IT ANALYST(up to 80.000 CZK) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

IT ANALYST(up to 80.000 CZK)

ID ponuky: 71023

Chceš pracovat v malé společnosti s velkou budoucností? Chceš stát u zrodu nového a unikátního projektu? Pro skvělý tým, který pracuje na vývoji aplikaci z oboru pojišťovnictví, hledám posilu. Pokud jsi IT analytik s praxi, tak už na nic nečekej a zašli své CV! Budu se těšit na reakci: IT ANALYTIK (až 80.000 Kč)

Náplň práce

* Budeš pracovat nad novým systémem z oboru pojišťovnictví. * Navrhovat řešení pro implementaci novinek. * Komunikovat s členy týmu a přicházet s nápady pro automatizaci procesů.

Požiadavky na uchádzača

  • * Praxi na obdobné pozici. * Základy SQL se nám budou hodit. * Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace. * Proaktivní přístup k práci a komunikační dovednosti.

* Kromě práce v menším, ale dynamickém kolektivu rádi nabídneme: * Flexibilní pracovní dobu * Stravenky a Multisport kartu * Penzijní připojištění * Možnost profesního růstu * A spoustu dalších výhod :) * Místo výkonu: Praha 4