IT Administration Manager (90-120.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

IT Administration Manager (90-120.000 Kč)

ID ponuky: 81813

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti se správou Windows systémů? Dokážete vést malý tým lidí? Domluvíte se plynně anglicky? Jedinečná pracovní nabídka z oblasti solární energetiky! Pošlete CV ještě dnes!

Náplň práce

* Správa a implementace IT systémů společnosti * Rozvoj a podpora business systémů * IT support projekty – ČR a zahraničí * IT vendor management, Security management atd. * Mentoring malého týmu a nové projekty v obl. IT

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * Zkušenost se správou/vývojem ERP systémů * Pokročilá znalost M365 /AAD administrace * Zkušenost s Navision/Business Central, MS Sql * Dobrá znalost angličtiny pro mezinárodní komunikaci * Znalost libovolného skriptovacího jazyka výhodou

* Samostatná pozice s velkou možností realizace * Možnost mít vliv na směřování vývoje IT odd. * Moderní kanceláře a prima neformální kolektiv * Možnost home-office, dárky k narozeninám aj. * Týden dovolené navíc * Místo výkonu: Praha