IT PROCESNÍ MANAŽER (až 130.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

IT PROCESNÍ MANAŽER (až 130.000 Kč)

ID ponuky: 91363

Dohodou

Plat

Chcete pracovat pro špičkovou firmu? V kolektivu, kde není nouze o humor a akci? Pokud splňujete co je potřeba, jste náš člověk!! IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegyu či kolegyni na pozcii: IT PROCESNÍ MANAŽER (až 130.000 Kč)

Náplň práce

* Definice cíle procesu a opatření, která jsou v souladu se strategií organizace * Vedení 5 členného týmu * Zajišťování a průběžná optimalizace návrhu a přechodu procesu * Zajišťování mezipodnikové koordinace a komunikace návrhů služeb a přechodových činností * Navrhuje nabídky služeb na základě potřeb zainteresovaných stran s ohledem na řízení a operace napříč službami * Zavádění struktur řízení a vytváření požadované zprávy a dokumentace * Zodpovědnost za vytváření kvalitních, bezpečných a odolných návrhů nových nebo vylepšených služeb * Komunikace nových služeb do obchodu * Stanovovování a monitorování výkonnostních cílů + definice a sledování KPI

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * Zkušenoti v podobné sféře (ideálně v IT) * Zkušenosti s vedením týmu, hands on přístup * Proaktivitu a vysokou motivovanost * Praktické zkušenosti s ITIL * Perfektní anglický jazyk, ochotu cestovat

* 25 dní dovolené + 5 sick day * Parkovací místo * Notebook * Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití * Pružnou pracovní dobu * Home office * Příspěvek na stravování * Multisport karta i pro rodinné příslušníky * Firemní akce * Místo výkonu práce: Brno Londýnské náměstí