IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS

ID ponuky: 71021

Dohodou

Plat

Pracujete s MS SQL a máte zkušenost s administrací informačních systémů? Máte zkušenost s jakýmkoliv zdravotnickým IS? Baví Vás práce s lidmi a máte předpoklady Team Leadera? Pokud odpovídáte ano, tak reagujte na inzerát: IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS! Budu se těšit. :)

Náplň práce

* V první řádě budete vest tým cca o 5 lidech. * Denně se budete podílet na podpoře uživatelů IS. * Provádět školení nových zaměstnanců a uživatelů. * Čeká Vás práce v prostředí Visual Studio. * Budete kontrolovat efektivitu práce, tvořit reporty, spolupracovat na nových vývojových projektech a aktualizacích.

Požiadavky na uchádzača

  • * Zkušenost (stačí uživatelská) se zdravotnickým IS. * Dobrou znalost MS SQL databáze (integrace a reporty). * Zkušenost s administraci IS. * Angličtinu na komunikativní úrovni. * Výhodou bude zkušenost s programováním v .NET.

* Pěkné pracovní prostředí. * Možnost home-office. * 25 dnů dovolené. * Sick days. * Stravenkový paušál. * Multisport karta. * Smlouva na dobu neurčitou. * Místo výkonu: Praha - západ