KONZULTANT TISKOVÝCH ŘEŠENÍ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

KONZULTANT TISKOVÝCH ŘEŠENÍ

ID ponuky: 22205

Jste obchodní typ, který je zaměřen na oblast IT a orientuje se v tiskových řešení? Je Vaším zájmem najít ten nejlepší model na základě analýzy potřeb klienta? Hledáme právě Vás, a proto neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

* analýza klientských potřeb * návrh či změna technické infrastruktury dle potřeb klienta * zodpovědnost za technickou část obchodu * zodpovědnost za obchodní výsledky * jednání se zákazníky, s třetími stranami a komunikace napříč společností

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * zkušenost s oblastí tiskových řešení minimálně 2 roky * zkušenost s implementací velkých projektů (v řádech mil. Kč) * přehled v oblasti SW a HW * řidičský průkaz sk. B * mírně pokročilá znalost anglického jazyka vítána

Informácie o plate

* 5 týdnů dovolené * finanční odměny * služební auto k soukromým účelům * notebook a telefon dle vlastního výběru * stravenky * vzdělávání * skvělý kolektiv pořádající časté firemní akce a zázemí silné mezinárodní společnosti Lokalita: Praha