LABORANT- PLAT AŽ 27.000 Kč - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LABORANT- PLAT AŽ 27.000 Kč

ID ponuky: 62860

Dohodou

Plat

Máte středoškolské vzdělání chemického zaměření? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete si rozšířit své znalosti u velkého a stabilního zaměstnavatele? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Ráda Vám poskytnu bližší informace o pozici. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

* Provádění jednoduchých chemických analýz * Přípravy roztoků, práce s laboratorními vzorky * Vedení příslušné administrativy

Požiadavky na uchádzača

  • * Dokončené vzdělání v chemickém oboru * Základní znalost chemických laboratorních metod * Praxe na podobné pozici je pro nás velkou výhodou * Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

* Nástupní plat dle Vašich odborných zkušeností * Prémie a bonusy * 25 dní dovolené * Příspěvek na stravování * Penzijní připojištění * Závodní rekreace * Zvýhodněné rodinné volání * A další zajímavé benefity * Pozice je vhodná pro muže i ženy * Pracoviště: Ústí nad Labem (dobrá dostupnost MHD i vlaku pro dojíždějící)