LAUNCH MANAGER (až 130.000 Kč) Praha-východ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LAUNCH MANAGER (až 130.000 Kč) Praha-východ

ID ponuky: 89182

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s vedením nových projektů v rámci automotive společnosti? Chcete mít na starosti tým expertů a využívat anglický jazyk? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá zkušeného profíka na pozici: LAUNCH MANAGER (až 130.000 Kč) Praha-východ

Náplň práce

* zajištění úspěšného vedení a zavedení nových projektů v rámci závodu * vytvoření plánu zavedení * komunikace s projektovým týmem * vedení projektového týmu * spolupráce při auditech

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * zkušenosti s vedením projektů v automotive společnosti * VŠ vzdělání technického směru * AJ C1, němčina výhodou * znalost statistiky, projektového vedení, APQP, PPAP

* roční bonusy * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní dobu * systém Cafeterie * stravenky * Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou * Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ