LÉKÁRNÍK I ABSOLVENT BEZ VÍKENDŮ (55 - 65.000Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LÉKÁRNÍK I ABSOLVENT BEZ VÍKENDŮ (55 - 65.000Kč)

ID ponuky: 102322

Dohodou

Plat

Leží Vám v šuplíku diplom z farmacie? Chcete mít volné víkendy? Rádi komunikujete s lidmi? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Do úspěšné české společnosti, která si váží svých zaměstnanců hledáme schopné kolegy na pozici LÉKÁRNÍK I ABSOLVENT - PO - PÁ (55 - 65.000 KČ)

Náplň práce

* odborné poradenství * příprava, kontrola a výdej léčiv * poskytování dispenzační činnosti při výdeji RX. * řízení práce farmaceutických asistentů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání v oboru FARMACIE * mít zájem o pacienty a ochranu jejich zdraví * příjemné a profesionální poradenství * spolehlivost a zodpovědnost

* 25 dní placeného volna * finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností * bonusy/prémie * volné víkendy a svátky * stravenky * příspěvek na sport, na dětské tábory * 8 hodinovou pracovní dobu * nástup možný IHNED nebo dohodou * místo výkonu práce: Praha