LÉKÁRNÍK/CE - CENTRUM PRAHY - VOLNÉ VÍKENDY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LÉKÁRNÍK/CE - CENTRUM PRAHY - VOLNÉ VÍKENDY

ID ponuky: 106473

Dohodou

Plat

Jste Lékárník/ce, který si přeje pracovat v příjemném prostředí bez nutnosti pracovat o víkendech, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vaši odpověď! Úspěšná lékárna přijme kolegu/kolegyni na pozici LÉKÁRNÍK (60 - 65.000 KČ)

Náplň práce

* Zajištění vysoce kvalitního a bezpečného poskytování léků a farmaceutických produktů zákazníkům * Poradenství a informování zákazníků o léčivech, jejich dávkování a vedlejších účincích * Správa skladových zásob a kontroly dodržování předpisů * Spolupráce se zdravotnickými pracovníky a lékaři v rámci péče o pacienty * Aktivní účast na rozvoji lékárenského oddělení a zavádění nových postupů

Požiadavky na uchádzača

  • * Absolvované vzdělání v oboru farmacie a oprávnění lékárníka * Praxe v lékárně výhodou * Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků a poskytovat jim vysokou úroveň služeb * Organizační schopnosti a pečlivost v práci * Zájem o neustálé vzdělávání se v oboru a sledování novinek

* Stabilní práci v centru Prahy * 25 dnů dovolené * Pracovní dobu 8h denně od pondělí do pátku * Finanční ohodnocení dle zkušeností * Bonusy * Dotované stravování