MANAŽER KVALITY (70-90.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER KVALITY (70-90.000 Kč)

ID ponuky: 68437

Dohodou

Plat

Máte vzdělání technického zaměření a chcete být u zrodu nové výroby optických řešení? Máte zkušenosti s řízením procesů kvality a týmu inženýrů kvality? Máte analytické myšlení a jste duší vědec? Zajímá Vás práce ve výrobě, kde je přesnost to nejdůležitější? Pak hledáme právě Vás! Přední světový poskytovatel technických řešení kombinující HW i SW hledá novou posilu do týmu na pozici: MANAŽER KVALITY (70-90.000 Kč)

Náplň práce

* odpovědnost za řízení týmu inženýrů kvality * zodpovědnost za zákaznickou i dodavatelskou kvalitu * sledování procesů kvality * aktivní řešení vzniklých kvalitativních problémů při výrobě * vedení dokumentace

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání technického směru * pokročilou znalost angličtiny (školení v zahraničí) * zkušenosti se zákaznickou i dodavatelskou kvalitou * znalost nástrojů kvality a jejich užití v rámci výrobního závodu

* 25 dní dovolené * Stravenky * Možnost práce se špičkovými technologiemi * Budování nové výroby a velký prostor k seberealizaci a růstu * Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v zahraničí * Pozice vhodná pro muže i ženy * Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy) * Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou