MANAŽER LOGISTIKY (110-125.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER LOGISTIKY (110-125.000 Kč)

ID ponuky: 62662

Dohodou

Plat

Máte prokazatelné zkušenosti na pozici Manažera logistiky ve výrobní společnosti? Komunikace se zahraniční centrálou Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER LOGISTIKY (110-125.000 Kč)

Náplň práce

* Zodpovědnost za oddělení dispozic, expedice, příjmu, interní logistiky * Nastavování a kontrola logistických procesů * Přímé vedení 10členného týmu * Příprava podkladů pro náběh nových výrob * Koordinace a plánování zakázek * Zodpovědnost za optimalizaci zásob * Vedení skladového hospodářství * Komunikace se zahraniční centrálou

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * SŠ/VŠ vzdělání * Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti * Anglický jazyk na pokročilé úrovni * Znalost systému SAP * Zkušenosti s nastavováním logistických procesů * Výborné organizační a komunikační dovednosti

* Flexibilní pracovní dobu * Týden dovolené navíc * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na sport, kulturu * Příspěvek na stravování * Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy) * Místo výkonu práce: Okr. Jičín