MANAŽER OBCHODNÍHO ROZVOJE S AJ (130-150.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER OBCHODNÍHO ROZVOJE S AJ (130-150.000 Kč)

ID ponuky: 116919

Dohodou

Plat

Máte za sebou praxi v obchodu s technickým zbožím? Domluvíte se anglicky na obchodní rovině? Chcete se v této oblasti rozvíjet a hledat nové příležitosti? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zavedená a stabilní společnost hledá do svého týmu parťáka na pozici: MANAŽER OBCHODNÍHO ROZVOJE S AJ (130-150.000 Kč)

Náplň práce

* Prodej náhradních dílů, servisních smluv a služeb * Péče o stávající zákazníky * Akvizice nových zákazníků * Cestování - zejména Německo, Francie, Itálie * Reporting

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * SŠ/VŠ vzdělání technického směru * Praxe v obchodu, prodej technického produktu * Anglický jazyk min. na úrovni B2/C1 * Komunikativní, inovativní osobnost * MS OFFICE * Řidičský průkaz sk. B - aktivní

* 25 dní dovolené * Smlouvu na dobu neurčitou * Bonusy/odměny * Stravenkový paušál * MULTISPORT karta * Příspěvek na penzijko/životko * Firemní akce a mnohé další * Nástup možný: dohodou * Místo výkonu práce: Home office + zahraničí