MANAŽER-PREVENCE RIZIK (40 - 55.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER-PREVENCE RIZIK (40 - 55.000 Kč)

ID ponuky: 68274

Dohodou

Plat

Máte vystudovanou VŠ technického směru? Disponujete zkušenostmi v chemickém oboru, provozní bezpečnosti nebo projekci technologí? Setkali jste se v praxi s metodami analýz a hodnocením rizik? Pak jste náš člověk! Pošlete mi svůj životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: MANAŽER-PREVENCE RIZIK (40 - 55.000 Kč)

Náplň práce

* Koordinace bezpečnosti v celé společnosti * Analýza nebezpečnosti a provozovatelnosti * Analýza příčin a důsledků * Koordinace interního týmu * Komunikace s dodavateli a ostatními kontrolními orgány

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ technického směru * Znalost v oblasti chemické či podobné výrobě * Zkušenosti v oblasti HAZOP metody * Zkušenosi v oblasti provozní bezpečnosti technologických celků * Aktivní anglický jazyk

* Příležitost se osobně rozvíjet * Týden dovolené navíc * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * Možnost výhodného mobilního tarifu * Nástup možný ihned/po dohodě * Místo výkonu práce: Ústí nad Labem